Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Допомога армії.

Відкриваємо любі теми

Допомога армії.

» 02.08.2014 08:15 pm

Зображення

Нагадую,що протягом 5 місяців в нас тривала акція Антибраконьєрські рейди.Ми збирали кошти в скриньки (Флагман) і на ці кошти їздили в рейд.Рейди були спільні з рибінспекцією.Фактично це їхні кошти,але цільові.Головне правило грошей-вони мусять працювати.Сьогодні я ,разом з Жека та Віктор (флагман) перерахували зібнані гроші-850 грн (сума трошки менша,але доклали для круглості).Я перезвонив до Леоніда Миколайовича (нач.рибінспекції) і мав розмову коротку,але логічну.Коротко все звелось до того ,що зараз на часі ці гроші працюватимуть краще в зоні АТО.Тепер я питаюсь в товариства яким чином мені ними розпорядитись:
1.Закупити продуктів
2.Перерахувати на рахунки..Які??
3.Якісь інші теми...?
Хотілось щоб ви якомога швидче (протягом 2-3 днів,до вівторка) висловили свої ІДЕЇ.В вівторок ,після обіду,хочу гроші запустити на ідею,нашу ідею.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2439

Re: Допомога армії.

» 02.08.2014 08:29 pm

Неодноразово чув про прохання в продуктах, особливо які з урахуванням погодніх умов не псуються і в одночас є калорійними - курага, чорнослив, родзинки, різні горіхи....
В будь-яких умовах таким можна перекусити та відновити втрачену енергію.

dima-docent

Повідомлення: 52

» 02.08.2014 08:44 pm

Якщо хтось може промоніторити це питання(тел в орг.які займаються цим безпосередньо і визначити найбільшоптимальне застосування цих грошей) то був би вдячний.Не хочу виглядати трішки дибілкуватим з ящиком кураги чи 10 ящиками мівіни ...

ryvak
Львівський карповий клуб

» 02.08.2014 09:06 pm

З урахуванням того, що така тема створена, можливо спробуємо зібрати пакунок від форуму? Пакунок для тих, хто представляє там Львівщину?
Наврятче нам вдастся назбирати на тепловізор, чи на якусь високотехнологічну цацку, (нехай про це дбають чиновники), але впевнений, що у військових є потреби, які ми спільними зусиллями можемо задовільнити.
Не обовязково приймати участь фінансову, напевно в багатьох з нас є ножі або мультитули, які ми вже не використовуємо, можливо посуд для відповідних умов, ліхтарі та елементи живлення, можливо якісь речі, білизна, шкарпетки, ліки, засоби гігієни......... Кожен з нас, хто має відношення до активного відпочинку, уявляє, що необхідно для тривалого перебування в польових умовах.
Хочу підкреслити, що не закликаю збирати різний хлам та непотріб, це можуть бути і нові, брендові речі, в кожного різні можливості і бачення надання допомоги. Хоча напевно в цьому випадку головне не бренд, а функціональність.

Для передачі зібраного (якщо форум підтримає цю ідею), краще знайти контактну особу в зоні АТО, бажано командира, який би і розпреділив все зібране серед підлеглих.

Я не адміністратор сайту і не впевнений в тому, чи в моїй компетенції закликати до того, чого особисто організувати не зможу , але участь прийму обовязково!

dima-docent

Повідомлення: 52

» 02.08.2014 09:30 pm

Будь-хто може оголосити збір речей чи продуктів.Цим займаються самопоміч і інші організації.Зараз нам треба вирішити що зробити з 850 грн.При безпосередньому контакті з зони АТО мені кажуть що в них все є,і нічого не треба...Чи скромнічають,чи замахані що вже нічого їм не треба-не мені вирішувати.Моя,НАША проблема-850 грн-куди і на що і швидко.
Пи.Си-хто хоче долучитись-то протягом понеділка,вівторка до обіду може залишити гроші в Флагмані на Сахарова.

ryvak
Львівський карповий клуб

» 02.08.2014 09:49 pm

Олег "Львівська Хвиля" збирає кошти і передає лідеру гурту "АнтитілА" Тарасу Тополі, які самі купують бронежилети та каски для АТО. Там і звіт про використані кошти на фейсбуку тогож Тараса Тогполі.
Інший варіант біля памятника "Королю Данилу" збирають в т.ч. і гроші. Перший варіант як на мене кращий.

mark0098

Повідомлення: 144

» 02.08.2014 09:55 pm

Ось, допомагав через федерацію.
Все знают, что в стране идет необъявленная война. Многие из нас, в силу своих возможностей, помогают нашим воинам, находящимся на передовой или на лечении в госпиталях. Предлагаю объединить наши усилия. Как президент ФРСУ, считаю, что наша Федерация не должна оставаться в стороне.

Номер карточки Приватбанка 5168 7420 1025 4658 Левченко Виталий Васильевич.

Хождения денег по карточке не было. Историю хождения денег по карточке буду вывешивать в отдельной теме на форуме ФРСУ. Вопрос о целевом направлении денег будем решать коллективно.

http://fsfu.org.ua/index.php/novyny/90-druzia

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 919

» 02.08.2014 10:05 pm

хороша тема.також про неї думав.якщо громада дасть згоду-так і зроблю

ryvak
Львівський карповий клуб

» 02.08.2014 10:26 pm

Відправляли дуже і дуже багато чого через Дніпропетровськ для 24 бригади (колега там воює) дали конт.телефон,жіночка займається допомогою нашим військовим сама приватно з знайомими.Так от говорить що через волонтерів більша половина не доходить,тільки військовими і то зарас все стоіть в неі бо наші в оточенні,ніхто неможе до них прорватись.В САМОМУ БІЛЬШОМУ ДЕФІЦИТІ СИГАРЕТИ ВОДА І ВІЙСЬКОВА ФОРМА,МОБ. ТЕЛЕФОНИ-БУДЬ-ЯКІ. інформація достовірна і перевірена. першу передачу в сверловську сп-ли сепаратисти-я вже писав.Крадуть по дорозі навіть своі,розказували що приходили навіть вже пусті коробки.також займається допомогою госпіталю та рембату. можу дати контакти (нікого не хочу образити вищесказаним)

Iyrec05

Повідомлення: 137

» 02.08.2014 11:02 pm

Всем доброго времени суток! Наша помощь, в том числе и материальная, очень нужна и в госпитале (на Чехова) Там в основном девчата, организовали волонтерскую сотню (прямо на КПП). Нужны медикаменты, белье, вентиляторы, телики (маленькие, можно БУ), телефоны, карточки пополнения, средства гигиены и еще очень многое. Кстати, они собирают вещи и на АТО. Раненых много... Надо помогать!

Мік

Повідомлення: 68

» 02.08.2014 11:24 pm

Впевнений, що наша допомога буде дуже актуальна власне в госпіталі. Цільово. Контролювати не складно, потреба нагальна...

Pavel K

Повідомлення: 2772

» 02.08.2014 11:49 pm

На всяк випадок, номер дівчат волонтерської сотні у госпіталі 096 559 16 89, У фейчбуці - сторінка - https://www.facebook.com/VolonterSotnja ,можна мені в лічку.

Мік

Повідомлення: 68

» 05.08.2014 05:34 pm

Також приймають передачі для конкретних адресатів з 1,2,3 го батальонів в Яворові біля військомату,кажуть довозять все,займаються цим жінки військових.Одна проблема-дістатись до 2 го батальону-вони в облозі,але пробують без перестанку.Ми пробували передати в 2 ий вже по всякому-невиходить,вертається або стоіть чекає в Дніпропетровську.Всі як один кажуть що вони в великій Д...ПІ. Спілкувався з людьми які передавали то кажуть те саме,в військовій частині теж саме.Навіть підмога неможе прорватись поки.Сумно...

Iyrec05

Повідомлення: 137

» 07.08.2014 04:50 pm

Друзья!

В зоне АТО бьются наши друзья, коллеги, родственники...

Руководство сети магазинов "Золотой Карась" по собственной инициативе купило обмундирования (подсумки, тактические перчатки, ботинки) на сумму более 6000 гривен. Через несколько дней оно будет переданов батальон "Азов".

Но мы решили не останавливаться на этом.
Теперь каждый рыболов, покупая товар в сети магазинов "Золотой Карась", помогает украинским бойцам.
5 гривен с каждого чека отправляется на нужды батальона "Азов"

Зображення

Призываем всех неравнодушных поддержать данную акцию.
Вместе мы победим!...

Крошка Єнот

Повідомлення: 58

» 07.08.2014 10:17 pm

Звіт:
IMG_20140807_110942.jpg
IMG_20140802_192742.jpg

Техніка-це наживне,головне люди..

ryvak